آموزش تحلیل تکنیکال

آموزش تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال (technical analysis) را بسیاری پایه‌ای‌ترین مهارت تریدری می‌دانند. به خصوص در سال‌های اخیر با بالا گرفتن تب معامله‌گری و بازارهای مالی انواع تحلیل تکنیکال و اهمیت آن برای مردم بیشتر شده است.

با توجه به وظیفه ما در آکادمی رفیعی، یعنی رشد و اعتلای جامعه تریدری ایران، بیش از 5 سال است که مشغول آموزش انواع متدهای تحلیل تکنیکال، از تحلیل تکنیکال کلاسیک گرفته تا انواع سبک‌های پرایس اکشن مثل ICT پیشرفته، هستیم.

آموزش دیدن تحلیل تکنیکال اگر چه یکی از مهمترین گام‌های معامله‌گری است اما مهم‌ترین آن نیست! مهمترین گام معامله‌گری همراه شدن با یک منتور حرفه‌ای در این ضمینه است.

ما در آکادمی مالی رفیعی سعی کردیم در کنار آموزش تحلیل تکنیکال شما را همراه کنیم با منتورهای حرفه‌ای در این بازار، تنها کافی است فرم مشاوره زیر را پر کنید تا مشاوران ما برای انتخاب سبک و روش درست کمکتان کنند.

درخواست مشاوره رایگان

آیا ورود به بازار مالی مناسب شماست؟ همین الان فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در آکادمی رفیعی با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم برای دوره را در اختیارتان قرار دهند.

دوره های آموزش تحلیل تکنیکال

شیوه ارائه دوره‌های تحلیل تکنیکال

ما در آکادمی رفیعی سعی‌مان بر این بوده است که آموزش‌های تحلیل تکنیکال را به گونه‌ای تهیه کنیم که برای همه افراد با هر مدل یادگیری از آن استفاده کنند. به همین دلیل دوره‌های تحلیل تکنیکال به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می‌شود:

آموزش حضوری تحلیل تکنیکال

دوره‌های آموزش تحلیل تکنیکال آکادمی رفیعی در حال حاضر تنها در مشهد برگزار می‌شود.

برای ثبت نام در این کلاس‌ها که به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، می‌توانید سری به صفحه آموزش تحلیل تکنیکال در مشهد بزنید.

آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال

اگر شما ساکن شهر مشهد و یا خراسان رضوی نیستید، می‌توانید در دوره‌های تحلیل تکنیکال آکادمی رفیعی شرکت کنید. برای این کار کافی است وارد صفحه آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال شوید و در آن درخواست مشاوره دهید.

آموزش دوره‌های تخصصی تحلیل تکنیکال

همانطور که گفتیم، تحلیل تکنیکال سبک‌ها و متدهای مختلفی دارد. یکی از آن سبک‌ها، پرایس اکشن به سبک ICT است این سبک که اولین بار توسط مایکل (یکی از نظریه پردازان مشهور پرایس اکشنی) به جهان معرفی شد به شدت به محبوبیت دست یافت و توانست وارد ستاپ معامله‌گری بسیاری از تریدرها شود. به همین منظور مهندس رفیعی شروع به ایجاد و طراحی یک دوره پیشرفته کرد که ترکیبی از این سبک و ستاپ‌های حرفه‌ای ترید بود. برای تهیه این دوره کافی است سری به صفحه آموزش ICT بزنید و فرم درخواست را پر کنید.

مقالات آموزشی تحلیل تکنیکال

ممکن است عده‌ای از مخاطبین ما، روش یادگیریشان از طریق مطالعه باشد. برای این دسته از عزیزان و برای افرادی که می‌خواهند مطالبی را در مورد بازار رمزارزه به صورت موردی مطالعه کنند، ما در بلاگ آکادمی رفیعی مقالات آموزشی تحلیل تکنیکال را آماده کرده‌ایم که همه آن‌ها از نظر کیفیت به تایید استاد رفیعی رسیده است.

در زیر این بخش هم می‌توانید لیستی از این مقالات را مشاهده کنید:

هرلحظه در کنار شما هستیم
جهت برقراری تماس برروی دکمه ها کلیک نمایید.
مشاوره و پشتیبانی

خانم مقدم: 09037105223

مشاوره کلاس های حضوری

اقای آگاه : 09150080669

خدمات ربات هوشمند

خانم صالحی: 09157051229