آموزش ارز دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال

ما در آکادمی رفیعی بیش از ده سال است که مشغول تدریس آموزش‌های مرتبط به بازارهای مالی هستیم.

در 5 سال اخیر و با افزایش تقاضا برای بازار رمز ارزها (cryptocurrency) تاکنون بیش از 30000 دانشجو در این بازار آموزش داده‌ایم.

در این بین ما آموزش‌های خود را به چند مدل ارائه کرده‌ایم:

  • مقدماتی و رایگان
  • حرفه‌ای و آنلاین
  • حضوری در مشهد

کلاس‌های آموزش ارز دیجیتال در آکادمی رفیعی

نظر دانش آموختگان ارز دیجیتال در آکادمی رفیعی

قبل از ثبت نام مشاوره بگیر!

اگر احساس می‌کنید که به یک مشاور حرفه‌ای برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال نیاز دارید، توصیه می‌کنیم فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان آکادمی رفیعی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و به شما مشاوره رایگان ارائه بدن.

درخواست مشاوره رایگان

آیا ورود به بازار مالی مناسب شماست؟ همین الان فرم را پر کنید تا کارشناسان ما در آکادمی رفیعی با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم برای دوره را در اختیارتان قرار دهند.

شیوه ارائه دوره آموزش ارزهای دیجیتال

در این بین ما آموزش‌های خود را به چند مدل ارائه کرده‌ایم که همه افراد با هر سطحی از آزادی زمانی و مکانی بتوانند از آموزش‌های با کیفیت در این بازار بهره مند شوند:

آموزش ارز دیجیتال رایگان

در ابتدا ما برای افرادی که به این بازار علاقه‌مند هستند اما نمی‌خواهند به صورت حرفه‌ای به آن وارد شوند یک دوره رایگان، جامع و آنلاین تحت عنوان “آموزش رایگان ارز دیجیتال” تهیه کرده‌ایم؛ این دوره می‌تواند شما را از صفر به یک سرمایه گذار و تریدر آماتور در بازار رمز ارزها تبدیل کند.

این دوره بیش از 30 جلسه است که در هشت فصل به صورت رایگان و آنلاین در روی سایت بارگذاری شده و در اختیار شما عزیزان است.

آموزش حضوری ارز دیجیتال

دوره‌های حضوری آموزش ارز دیجیتال آکادمی رفیعی در حال حاضر تنها در شهر مشهد برگزار می‌شود؛ دوره آموزش ارز دیجیتال در مشهد آکادمی رفیعی برای افزایش تعامل و کارایی به صورت حضوری در محل آکادمی رفیعی برای همه افراد در دسترس است.

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و همه افراد با حداقل تحصیلات می‌توانند در آن شرکت کنند. از مهمترین مزایای این دوره می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • مدرک فنی حرفه‌ای: این دوره طبق سرفصل‌های رسمی فنی حرفه‌ای کشوری برگزار می‌شود و دانشجویان بعد از اتمام دوره برای اخذ مدرک به فنی حرفه‌ای معرفی می‌شوند. مدرک فنی حرفه‌ای قابلیت ترجمه را دارد و می‌توان از آن به عنوان یکی از مدارک قابل ترجمه در پروسه مهاجرت استفاده کرد.
 • پشتیبانی و منتورینگ نامحدود: دانشجویانی که به صورت حضوری در  این دوره شرکت می‌کنند می‌توانند به صورت نامحدود از پشتیبانی و منتورینگ تیم ترید آکادمی رفیعی استفاده کنند.
 • یکسال دسترسی به حساب سرمایه گذاری تیم: دانشجویان این دوره می‌توانند یکسال به صورت رایگان به یوزرپسوردهای حساب سرمایه گذاری تیم ترید آکادمی دسترسی داشته باشند و معاملات خود را با معاملات واقعی تیم ترید آکادمی رفیعی هماهنگ کنند.
 • پرداخت اقساطی: دانشجویان این دوره می‌توانند هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت کنند.
 • امکان پیوستن به تیم ترید آکادمی رفیعی: در این دوره، دانشجویان مستعد و اثبات شده بعد از هر دوره به تیم ترید آکادمی رفیعی اضافه می‌شوند و به صورت رسمی استخدام می‌شوند.

آموزش آنلاین ارز دیجیتال

می‌توانیم ادعا کنیم که دوره آموزش آنلاین ارز دیجیتال آکادمی رفیعی یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین دوره‌های آموزش آنلاین ارز دیجیتال در ایران است.

در این دوره تمامی امکاناتی که دانشجویان دوره حضوری دارند را به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار دادیم.

این دوره از 60 ساعت آموزش ویدئویی به اضافه 8 جلسه منتورینگ و رفع اشکال آنلاین تشکیل شده است.

افرادی که از این دوره فارغ التحصیل شوند توسط آکادمی به فنی حرفه‌ای کشوری ارجاع داده می‌شوند تا با شرکت در آزمون مدرک معامله‌گری خود را بگیرند.

همچنین دانشجویان این دوره از مزایای زیر نیز بهره‌مند می‌شوند:

  • دسترسی به حساب سرمایه گذاری تیم ترید آکادمی
  • پرداخت اقساطی
  • پشتیبانی نامحدود

 

مقالات آموزشی ارز دیجیتال

ممکن است عده‌ای از مخاطبین ما، روش یادگیریشان از طریق مطالعه باشد. برای این دسته از عزیزان و برای افرادی که می‌خواهند مطالبی را در مورد بازار رمزارزه به صورت موردی مطالعه کنند، ما در بلاگ آکادمی رفیعی مقالات آموزشی ارز دیجیتالی را آماده کرده‌ایم که همه آن‌ها از نظر کیفیت به تایید استاد رفیعی رسیده است.

در زیر این بخش هم می‌توانید لیستی از این مقالات را مشاهده کنید:

هرلحظه در کنار شما هستیم
جهت برقراری تماس برروی دکمه ها کلیک نمایید.
مشاوره و پشتیبانی

خانم مقدم: 09037105223

مشاوره کلاس های حضوری

اقای آگاه : 09150080669

خدمات ربات هوشمند

خانم صالحی: 09157051229