کلاس‌های 
آموزش حضوری

با شرکت در دوره‌های آموزشی آکادمی مالی رفیعی که به صورت حضوری در مشهد برگزار می شود، رسیدن به موفقیت در بازارهای مالی و کسب درآمد مضاعف دیگر هدفی دست نیافتنی نخواهد بود. 

کلاس‌های 
آنلاین و غیرحضوری

با شرکت در دوره‌های آموزشی آکادمی مالی رفیعی که به صورت آنلاین برگزار می شود، رسیدن به موفقیت در بازارهای مالی و کسب درآمد مضاعف دیگر هدفی دست نیافتنی نخواهد بود. 

کلاس‌های 
آموزش تخصصی

با شرکت در دوره‌های آموزش تخصصی آکادمی مالی رفیعی رسیدن به موفقیت در بازارهای مالی و کسب درآمد مضاعف دیگر هدفی دست نیافتنی نخواهد بود. 

چرا
آکادمی مالی رفیعی؟

هدف ما در مجموعه آکادمی مالی رفیعی کمک به افراد علاقه مند و با انگیزه برای ورود به بازارهای مالی  و ارتقاء سطح دانش آنهاست.

آموزش تخصصی

کلیه دوره های آموزشی ارائه شده در مجموعه آکادمی مالی رفیعی زیر نظر اساتید برجسته حوزه مالی برگزار می شود.

پشتیبانی

کلیه دوره های آموزشی ارائه شده در مجموعه آکادمی مالی رفیعی دارای پشتیبانی دائمی و مادام العمر می باشد.

محتوای به روز

کلیه دوره های آموزشی ارائه شده در مجموعه آکادمی مالی رفیعی همگام با دانش روز دنیای مالی ارائه میشود

آموزش تا درآمد

در دوره های آموزشی آکادمی مالی رفیعی بازارهای مالی را از سطح مبتدی تا حرفه آموزش داده خواهد شد.

رضایت دانشجویان

در حال حاضر بیش از 30 هزار دانشجو از دوره‌های آموزشی آکادمی مالی رفیعی استفاده می‌کنند.

خاطرات
روزهای که به زیبایی گذشت

faq custom 3

سوالات
متداول و پرتکرار

برای شرکت در دوره های آموزشی آکادمی مالی رفیعی در وب سایت ثبت نام کنید و از طریق دکمه خرید دوره نسبت به خرید دوره مورد نظر خود اقدام نمایید. 

بله، شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی آکادمی مالی رفیعی و یا بصورت تلفنی از مشاوره تخصصی و رایگان استفاده نمایید. 

بله، جهت اطلاع از شرایط پرداخت شهریه دوره ها به صورت اقساط با تیم پشتیبانی آکادمی مالی رفیعی ارتباط برقرار نمایید.

بخوانید
توضیحات تکمیلی

با توجه به تورم موجود در بازار ایران کسب درآمد دلاری یکی از بهترین و تضمین شده‌ترین راهکارها برای حل معضلات اقتصادی است. به همین دلیل اکثر افراد به دنبال این هستند که با بکارگیری روش‌های متداول، برای رسیدن به درآمد دلاری تلاش کنند. یکی از این روش‌ها سرمایه‌گذاری و ترید کردن در بازار ارزهای دیجیتال و فارکس است.

اما شواهد نشان می‌دهد که وارد شدن به این بازار بدون داشتن علم و آگاهی نه تنها به کسب درآمد دلاری کمک نمی‌کند، بلکه ضررهای مالی هنگفتی بجا می‌گذارد. به همین دلیل توصیه اکید افراد متخصص در این حوزه این است که ابتدا دانش خود را در این بازار مالی افزایش دهید و سپس سرمایه‌گذاری را شروع کنید.

ما در آکادمی مالی رفیعی در کنار شما هستیم تا با ارائه دوره‌های آموزشی متنوع زیر نظر اساتید برجسته این حوزه نیاز شما به کسب مهارت، دانش و تجربه بازار ارزهای دیجیتال و فارکس را رفع کنیم.

تنوع دوره‌های آموزشی آکادمی مالی رفیعی از این جهت است که هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می‌شوند. همچنین برای افرادی که آشنایی ابتدایی با بازار مالی ارزهای دیجیتال دارند، دوره‌های تخصصی را فراهم کرده‌ایم.

دوره‌های حضوری آکادمی مالی رفیعی شامل آموزش ارز دیجیتال، آموزش فارکس و آموزش تحلیل تکنیکال هستند که همه این دوره‌ها در شهر مشهد برگزار می‌شوند.

اگر امکان حضور در دوره‌های حضوری را ندارید، می‌توانید دوره‌های مجازی ما را انتخاب کنید. برای شرکت در دوره‌های آنلاین آکادمی مالی رفیعی می‌توانید از هر نقطه در دنیا با ما ارتباط برقرار کرده و آموزش آنلاین فارکس، آموزش آنلاین ارز دیجیتال و آموزش آنلاین تحلیل تکنیکال را به صورت غیرحضوری بگذارنید.

در نهایت با شرکت در دوره‌های آموزشی تخصصی ما می‌توانید در دوره تخصصی فاکس، دوره آموزش جامع NFT و آموزش رایگان صرافی کوکوین شرکت کنید.

علاوه بر شرکت در این دوره‌ها می‌توانید از دیگر خدمات ما از جمله دریافت سیگنال ارز دیجیتال، فارکس و بورس به همراه مشاوره سبدگردانی و مدیریت سرمایه نیز استفاده ببرید.

برای شرکت در این دوره‌ها نیازی به دانش قبلی ندارید، چون ما صفر تا صد بازار فارکس و ارزهای دیجیتال را به شما آموزش می‌دهیم. فقط کافیست یک بار در دوره‌های آموزشی آکادمی مالی رفیعی شرکت کنید تا از پشتیبانی مادام العمر ما بهره‌مند شوید.

برای پرداخت هزینه دوره‌ها هیچ نگران نباشید، چون ما پرداخت اقساطی را نیز برای شما فراهم کرده‌ایم. چنانچه از دریافت خدمات اکادمی مالی رفیعی رضایت نداشتید می‌توانید بعد از اولین جلسه دوره درخواست بازگشت وجه بدهید. در طول دوره پشتیبانی حرفه‌ای ما در کنار شماست تا به صورت آنلاین و تلفنی تمام سوالات شما را پاسخ دهد.

بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی آکادمی مالی رفیعی به یک معامله‌گر و تحلیل‌گر حرفه‌ای بازار مالی تبدیل می‌شوید که می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی سرمایه‌گذاری خود را شروع کرده و برای رسیدن به درآمد دلاری به صورت هدفمند و حساب شده قدم بردارید.

پس اگر می‌خواهید در بازار مالی موفق عمل کنید و به روزهای طلایی کسب درآمد دلاری برسید، همین الان از طریق سایت آکادمی مالی رفیعی دوره آموزشی مد نظر خود را انتخاب و ثبت نام نمایید.

مطالعه بیشتر

فاصله مهم نیست !

بدون مرز همراه شما هستیم تا درآمد دلاری